Ücretsiz Kargo Bildirimi

SKU
amasty-free-shipping-bar
₺3.190,00
stokta mevcut
Magento 2 Ücretsiz Kargo Bildirimi çubuğu, cazip bir teklif sunarak sipariş tutarını ve satışları artırmaya yardımcı olur.
  • Ücretsiz kargo için kalan miktarı göstermek için bir ücretsiz kargo bildirim çubuğu görüntüleyin
  • Mevcut sepet toplamını ve kalan miktarı otomatik olarak güncelleyin
  • Müşteri sepet alt toplam hedefine ulaştığında başarı mesajı görüntüleyin
  • Ücretsiz kargo bildirim çubuğunuz için esnek tasarım ve özelleştirme kullanın

Sorun

Çözüm

Müşteriler genellikle ürünlerin ücretsiz kargo sunan belirli bir web mağazasını tercih eder. Ancak bazen mağaza sahibi ücretsiz kargo sunsa bile müşterilere bu fırsattan haberdar etmek için uygun bir mesaj göstermez. Bu şekilde müşteri memnuniyetini olumsuz etkileyebilir ve satış kaybına neden olabilir.
Magento 2 ücretsiz kargo bildirim çubuğu uzantısıyla çevrimiçi alıcılar, ücretsiz kargo almak için harcamaları gereken miktar hakkında uygun ve dostane bir şekilde bilgilendirilir. Çubuk az yer kaplar ve bir sepet değişikliği olduğunda otomatik olarak güncellenerek birden fazla mağaza sayfasında görüntülenebilir. Tüm bunlar sipariş değerini artırmanıza ve müşterilerle sağlam ilişkiler kurmanıza yardımcı olur.

Sepetteki ürün bilgilerine göre ücretsiz kargo teklifinizi tanıtın

Mevcut sepet toplamını ve kalan miktarı otomatik olarak hesaplayın

Ücretsiz kargo için bir hedef belirleyin ve uzantı müşterinin kalan miktarını otomatik olarak hesaplar. Sepet toplamı değiştiğinde miktar yeniden hesaplanır.

Mevcut sepet toplamına dayalı başarı mesajı gösterin

Ücretsiz Kargo Bildirim Çubuğu uzantısı, mevcut sepet toplamına göre ilgili bir mesajı otomatik olarak müşterilere gösterir. Herhangi bir mesaj için metni özelleştirin: başlangıç, devam eden ve başarı durumları için. Alternatif olarak, teslimat koşulları hakkında müşterilere bilgi vermek için ücretsiz kargo şartları içeriği belirleyebilirsiniz.

Ücretsiz kargo çubuğunu birden fazla sayfada görüntüleyin

Ücretsiz kargo çubuğunu çevrimiçi mağazanızın farklı sayfalarına yerleştirin: ana sayfa, kategori sayfaları, ürün sayfaları, arama sayfaları, alışveriş sepeti ve diğer sayfalar. Ücretsiz kargo çubuğunuzu herhangi bir yerde önemli bir hatırlatma olarak gösterin.

Farklı müşteri grupları ve mağaza görünümleri için sınırsız sayıda ücretsiz kargo çubuğu oluşturun

Örneğin, perakendecilerin ücretsiz kargo almak için diğer müşterilere göre daha fazla ödeme yapmasını istiyorsanız, farklı bir ücretsiz kargo çubuğu oluşturabilir ve bunu sadece perakendecilere gösterebilirsiniz.

Kargo çubuğu için herhangi bir konum seçin

Çubuğu sayfanın herhangi bir yerine yerleştirin: sayfa üstü ve sayfa altı. Müşterileri sürekli olarak satın almaya teşvik etmek için çubuğu sabitleyebilirsiniz. Ayrıca, çubuk masaüstü, tablet ve mobil dahil olmak üzere tüm ekran boyutlarına uyumlu olarak optimize edilmiştir.

Sepet alt toplamı hedefinizin kaynaklarını belirleyin

Her çubuk için ücretsiz kargo hedefinizi manuel olarak yapılandırın veya varsayılan Ücretsiz Kargo Miktarı değerini kullanın.

Ücretsiz Kargo Bildirim Çubuğunun etkinliğini optimize edin

Esnek tasarım ile kargo çubuğunu özelleştirin

Magento 2 için Ücretsiz Kargo Bildirim Çubuğunu mağazanızın stilinize uyacak şekilde özelleştirin. Google fontlarını ayarlayın ve metin, arka plan veya dikkat çekmek için herhangi bir ek renk belirtin. Veya özel CSS ile uyumlu bir tema seçin.

Anlık önizleme ile avantaj elde edin

Ücretsiz kargo çubuğunuzu yükleyin ve özelleştirin ve uzantı ayarlarını terk etmeden hemen önizleyin. Tüm içerik mesajlarını kontrol etmek için gerekli çubuk durumunu seçin: başlangıç durumu, devam eden durum ve başarı durumu.
Değerlendirmeniz