Abonelik/periyodik Ödeme Modülü

SKU
amasty-subscription-requrring-payments
₺11.600,00
stokta mevcut
Magento 2 Abonelikler ve Tekrarlayan Ödemeler uzantısı ile ürünleri abonelikle satış yaparak tahmin edilebilir düzenli ödemeler elde edin.
  • Düzenli nakit akışı oluşturmak için abonelikler satın alın
  • Herhangi bir talebi karşılamak için özel abonelik planları oluşturun
  • PayPal ve Kapıda Ödeme ile ödemeleri kabul edin
  • Amazon Pay ile tekrarlayan ödemeleri kabul edin (ek eklenti ile)
  • Amasty Stripe ile çok para birimli işlemlere izin verin
  • Ücretsiz deneme süreleri, indirimler ve ücretsiz teslimat ile kullanıcıları elde tutun

Sorun

Çözüm

Her perakendeci sonsuz bir gelir akışı hayal eder, ancak alışverişçiler genellikle ara sıra alışveriş yapar. Bu, mağaza sahiplerini stok planlamasından alıkoymakta ve müşteri kazanımında maliyetleri artırmaktadır. Abonelik, uzun vadeli ilişkiler kurmanıza yardımcı olacak bir gelir akışı türüdür, ancak varsayılan Magento 2, tekrarlayan ödemeler için işlevsellik sağlamamaktadır.
Kullanıcıların düzenli ürünlerle birlikte abonelik satın almalarına izin vererek işinizi büyütün. Magento 2 Abonelikler ve Tekrarlayan Ödemeler modülünü yükleyerek çeşitli abonelik planları oluşturabilir ve alışverişçilerin taleplerine uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Uzantı, Stripe ve PayPal gibi popüler ödeme sistemlerini desteklemektedir. Bu sayede kullanıcılar favori ürünlere birkaç tıklamayla abone olabilirler.

Tek seferlik satışları sürekli alımlara dönüştürün

Magento 2 abonelik eklentisi bir web sitesi kullanıcı deneyimini geliştirir. Alışverişçilere ürün/hizmetlere abone olma ve sürekli sipariş alma imkanı sunarak müşteri kazanım maliyetlerini azaltır. Kullanıcılara esnek abonelik seçenekleri sunun: özelleştirilebilir başlangıç ve bitiş tarihleri, ücretsiz deneme süreleri ve başlangıç ücreti. Abonelik satın almak için tek adımda ödeme yapma imkanı sağlayarak dönüşüm oranını artırabilir ve sepette terk edilme oranını düşürebilirsiniz.

Esnek abonelik planları ile satışları artırın

Bu uzantı, mağaza yöneticilerinin Magento 2 mağazalarında istikrarlı bir gelir kaynağı olarak abonelikleri uygulamalarına yardımcı olacak bir dizi seçenek sunar. Magento 2'de abonelik ürünleri için özelleştirilebilir şartlara sahip çok sayıda plan ekleyin. Magento 2 ödeme sayfasında abonelik ürünlerini net bir şekilde belirtin, cazip indirimler sunun ve kullanıcıların aboneliklerini müşteri hesaplarında düzenlemelerine izin verin.

Otomatik yönetim ile bakım maliyetlerini azaltın

Bu Abonelikler ve Tekrarlayan Ödemeler uzantısını Magento 2 mağaza sahiplerinin yönetim görevlerine harcadığı zamanı tasarruf etmek için tasarladık. Modül, faturaları otomatik olarak gönderir, kullanıcıları abonelik etkinlikleri hakkında bilgilendirir ve abonelik gelirini takip eder.

Kapıda ödeme ile yapılan ödemeleri takip edin

Bu Magento 2 uzantısı, Üyelik aboneliklerinin tümünü Kapıda Ödeme ödeme yöntemi için Cron görevleri aracılığıyla oluşturur. Bu şekilde, backend'de abonelik siparişlerinin ve ürünlerin güncel bilgisine sahip olursunuz. Abonelikleri zamanında yönetmek için çok uygun bir yöntemdir.

Otomatik tekrarlayan faturalandırma ile zaman kazanın

Bir müşteri bir ürüne abone olduğunda, modül otomatik olarak bir Magento faturalandırma döngüsü oluşturur. Yeni faturalar otomatik olarak yönetici alanında ve müşteri hesabı bölümünde oluşturulur. Sabit faturalandırma koşullarını belirleyebilir veya müşterilere uygun ödeme sıklığını seçme imkanı verebilirsiniz.
Değerlendirmeniz
Bu ürünle ilgilenenler aşağıdaki ürünleride incelediler