Site Kullanımı

Bu içerikte AE Telekom eticaret sitesi aetelekom.com üzerinden verilen hizmetler ile ilgili kullanım şartları anlatılmıştır.

aetelekom.com web sitemiz üzerinden hizmet alan tüm kişiler, ya da kurum temsilcileri bu içerikte anlatılmış kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır..

1-Tanımlar

  • Müşteri :AE Telekom ürünlerini çevrimiçi satın alarak kendisine verilen/kurulan ürünü kullanan gerçek kişi
  • Satıcı : aetelekom.com web sitesi üzerinde yer alan ürünleri satar ve AE Telekom olarak anılır
  • UMSS : Uzak Mesafeli Satış Sözleşmesi, aetelekom.com web sitesinden ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin çevrimiçi onaylamak zorunda oldukları uzak mesafeli satış anlaşmasıdır. (6502,6563 sayılı kanunlar)
  • Ürünler : aetelekom.com web siteleri üzerinden satın alınan ürünleri

2-Mesafeli Satış Sözleşmesi 

aetelekom.com  web siteleri üzerinden çevrimiçi sipariş vererek ürün  almak isteyen müşterilerin onaylamak zorunda oldukları sözleşmedir.
Tüketici mevzuatı gereği uzak mesafeli satışlarda tüketiciye önceden ön bilgilendirme formu sunularak uzak mesafeli satış gerçekleştirilmeden bilgi verilir, ardından satışın gerçekleşmesiyle uzak mesafeli satış sözleşmesi şartları kabul edilmiş olur.
Satışın gerçekleşmesinden sonra Müşteri ve AE Telekom UMSA hükümlerine uymak zorundadır. Siparişin verilmesi, ürünün teslimi, ürünün kullanımı ve kullanım süresi, ürünle ilgili ödemenin yapılması ve cayma hakkı ile ilgili kurallar UMSA da belirtilmiştir.

3-Bilgilerin Saklanması ve Güvenliği

aetelekom.com web sitesinde gezerken bıraktığınız bilgiler ile ilgili güvenlik politikamızı inceleyin. Ürünlerimizi satın alarak servislerimizi çevrimiçi kullanan müşterilerimiz web sitesi üzerindeki tüm işlemlerde yüksek güvenlikli SSL protokolü kullanılır, Bilgiler her türlü veri hırsızlığı ve hacking yöntemlerine karşı korunmaktadır. aetelekom.com web servisleri kendine münhasır sunucularda barındırılmakta olup sisteme kaydedilen veriler tamamen güvenli ortamda saklanmaktadır. Sunucularımız her gece yedeklenmektedir.

4-Müşteri Verilerinin Silinmesi

aetelekom.com web sitesinde gezerken bıraktığınız bilgiler ile ilgili güvenlik politikamızı inceleyin. Ürünlerimizi satın alarak servislerimizi çevrimiçi kullanan müşterilerimiz aetelekom.com web sitesi üzerindeki tüm işlemlerde yüksek güvenlikli SSL protokolü kullanılır. Bilgiler her türlü veri hırsızlığı ve hacking yöntemlerine karşı korunmaktadır. http://aetelekom.com web sitesi kendine münhasır sunucuda barındırılmakta olup sisteme kaydedilen veriler tamamen güvenli ortamda saklanmakta ve yedeklenmektedir. Müşteri verileri size aittir ve 3. şahıslar tarafından kopyalanması ve incelenmesi mümkün değildir. Üyeliğinizi kapatmak istediğinizde müşteri hizmetlerini arayarak kayıtlı tüm verileri silmek istediğinizi beyan etmeniz yeterlidir.

5-Diğer Web Sitelerine Linkler

Web sitelerimiz, aetelekom.com, osgbpro.com, dan ürün ve hizmet üreticilerinin web sitelerine verilmiş tüm linklerle ulaşılan web sitelerindeki içerikler, güvenlik ve her türlü etkileşim ilgili sitelerin sorumluluğunda olup AE Telekom bu sitelere bilgi vermek amacıyla link vermiş olup hiçbir sorumluluk kabul etmez.