Profesyonel SEO Modülü

SKU
amasty-seo-toolkit-pro
₺12.750,00
stokta mevcut
SEO Toolkit, Google Aramalarında mağazanızın üst sıralarda yer almasını sağlamak amacıyla tasarlanmış çok yönlü bir Magento 2 eklentisidir. Ücretli reklamlara para harcamadan daha fazla organik trafik elde edin. Her SEO ile ilgili özelliğin üzerinde tam kontrol sağlayarak SEO etkinliğinizi maksimize edin.
 • Benzersiz ürün URL'leri ile çift içeriği ortadan kaldırın
 • Zengin snippet'lerle aramada daha fazla bilgiyi vurgulayın
 • SEO şablonlarıyla sayfa meta değerlerini toplu olarak optimize edin
 • Otomatik çapraz bağlantı ile tüm ilgili sayfaları birbirine bağlayın
 • HTML ve XML site haritaları ile mağaza dizinlemesini geliştirin
 • Akıllı yönlendirmelerle bozuk bağlantıları önleyin
 • Herhangi bir sayfanın SEO durumunu gerçek zamanlı olarak izleyin.
Sorun:

Web mağazası tanıtımının anahtarı, sürekli evrim geçiren bir hedef kitleyle başa çıkmaktır. Ancak reklam vermek çok pahalı olduğunda bir mağaza nasıl trafik alabilir? Cevap organik sonuçlardır. Google arama sonuçları sayfasında konumunuz ne kadar yüksekse, o kadar çok ziyaretçiye sahip olursunuz. Bununla birlikte, Google her mağaza ayrıntısını dikkate aldığı için SEO optimizasyonu oldukça zorlu bir görevdir. Bir SEO uzmanı tutmak bir çözüm olabilir, ancak muhtemelen çok pahalı bir karar olacaktır.
Çözüm:

Magento 2 SEO uzantısı, aynı anda birden fazla optimizasyon sorununu çözmek için tasarlanmıştır. Mağaza sayfalarınıza otomatik olarak meta veriler ekleyin, aramada vurgulanması gereken verileri belirtin, akıllı yönlendirmeler oluşturun, örümcekler için daha anlaşılır hale gelmesi için site haritaları oluşturun ve Google arama sonuçlarında dikkat çekmek için diğer araçları kullanın. Böylece, sadece birkaç yapılandırma adımıyla ödenen reklam maliyetlerinizi azaltabilir ve daha kaliteli trafik çekebilirsiniz.

Güçlü Magento 2 SEO uzantısıyla Google'da mağazanızın görünürlüğünü artırın

Her site sayfası için Meta Etiketleri otomatik oluşturun

Amasty tarafından geliştirilen Magento 2 SEO eklentisiyle her ürün için manuel olarak meta etiketleri atamak zorunda kalmazsınız. SEO şablonları oluşturarak çok fazla zaman tasarrufu yapın ve hataların sayısını azaltın. Bu şablonlar, oluşturulduktan sonra tüm yeni ürünler için otomatik olarak uygulanacaktır. Bir ürün, kategori veya diğer herhangi bir web sayfası için benzersiz meta verileri yapılandırın.


Bu şekilde, mağazanıza ilgili hedef kitleleri çekecek ve kullanıcıların aradıkları ürünleri hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olacaksınız.

Rich Snippets kullanarak aramada öne çıkın

Google Rich Snippets'i uygulayarak arama sonuçlarında gerekli ürün ve şirket bilgilerini vurgulayın. Rakiplerinizden öne çıkın ve daha fazla müşteri ilgisini mağazanıza çekmek için snippet'leri ek detaylarla zenginleştirin:

 • Fiyat ve stok durumunu gösterin
 • Puanı ve yorum sayısını görüntüleyin
 • Navigasyon yolunu göstermek için breadcrumbs'ları etkinleştirin
 • URL, şirket adı ve logo görüntüleyin
 • Ana sayfa için arama giriş kutusunu gösterin
 • Sosyal profiller ve diğer şirket verilerini ekleyin

OPEN GRAPH Taglarını etkinleştirin

Sosyal ağlarda ve mesajlaşma uygulamalarında (Facebook, Whatsapp vb.) paylaşıldığında mağaza sayfalarınız her zaman çekici görünsün. Bunun için Open Graph etiketlerini ekleyerek sosyal medya gönderileriniz için en uygun sayfa başlığını, açıklamayı ve önizleme resmini otomatik olarak oluşturabilirsiniz.


Aşağıdaki sayfalar için Open Graph meta etiketlerini ayarlayabilirsiniz:

Ürün Sayfası
Kategori Sayfası
CMS Sayfası
Özel otomatik yönlendirmeler oluşturun.

Silinen sayfalardan veya URL'leri değişen sayfalardan akıllı yönlendirmeler oluşturarak bozuk bağlantıları önleyin ve böylece mağaza dönüş oranınızı en aza indirin. Magento 2 SEO modülü, eksik ürünler için benzer alternatifler sağlamanıza ve kullanıcıları ilgili ürün kategorilerine yönlendirmenize olanak tanır. Uzantı ile müşterileri herhangi bir mağaza sayfasına yönlendirebilir ve ardından tüm yönlendirmeleri kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Çift içerik sorunlarını önleyin

Web sitenizde benzer içeriklere sahip sayfalar varsa, arama örümcekleri tüm sayfaları çift içerik nedeniyle cezalandırabilir. Bu, mağazanızın sıralamasını olumsuz etkileyebilir ve trafik kaybına neden olabilir. Magento 2 için geliştirilen gelişmiş SEO Suite, sayfa kopyalarını doğru şekilde işlemek için kanonik etiketler kullanarak bu sorunu önlemenize yardımcı olur. Arama motorlarını otomatik olarak bir sayfanın ana sürümlerini belirtir.

Cross-Linking ile ilgili tüm ilgili sayfaları bağlayın

Bu Magento 2 SEO çapraz bağlantı özelliği, belirli sayfaların ağırlığını artırmanıza ve arama motorlarının sitenizin yapısını daha iyi anlamasına yardımcı olur, bu da taramalarını önemli ölçüde iyileştirir.

Uzantı ile anahtar kelimeleri otomatik olarak dahili ve harici bağlantılarla değiştirebilir ve müşterileri herhangi bir ürün, kategori ve CMS sayfasına yönlendirebilirsiniz. Bu şekilde bağlantı etkisini etkili bir şekilde yayabilir ve web sitenize daha fazla trafik elde edebilirsiniz.

Ürün sayfaları için SEO dostu URL'ler oluşturun

Magento 2 SEO uzantısı, hem müşteriler hem de arama motorları için otomatik olarak çekici URL'ler oluşturmanıza yardımcı olur. Modülle aşağıdakileri yapabilirsiniz:

 • Ürün URL'leri için bir kategori yolunu seçin
 • Kanoni URL'lere yönlendirmeleri etkinleştirin
 • URL veya kategoriye göre breadcrumbs'ları özelleştirin
 • URL'leri derinlik seviyesine veya karakter sayısına göre yapılandırın

301 yönlendirmeleri ile URL'leri nasıl değiştireceğinizi öğrenin.

URL yeniden yazma işlemini otomatikleştirme

Yeni yüklenen ürünlerinizi hızlı bir şekilde arama motorlarına uygun URL yeniden yazmalarını otomatikleştirmek için bu işlevselliği edinin.

Magento 2 kategorileri ve ürünleri için URL yeniden yazmalarını tek tıklamayla yeniden oluşturun. SSH ve komut satırı olmadan yeni URL'lere Magento örneğinizde yapılandırılan tüm SEO parametrelerini uygulayarak ürün yönetimini hızlandırın.
Değerlendirmeniz
Bu ürünle ilgilenenler aşağıdaki ürünleride incelediler