Google Amazon Ebay Facebook için Ürün XML Oluşturucu

SKU
amasty-product-feed
₺5.800,00
stokta mevcut
Mağazanızı esnek ve son derece sezgisel bir besleme oluşturucu ile donatın. Magento 2 Ürün Beslemesini ekleyerek ürünlerinizi maliyet etkin bir şekilde tanıtın ve ek satış kanalları sayesinde gelirinizi artırın. Teknik becerilere ihtiyaç duymadan sınırsız sayıda özel besleme oluşturun.
  • Hazır şablonlarla kolayca ürün beslemeleri oluşturun
  • Hızlı bir şekilde Google ve Facebook beslemelerini kurmak için Sihirbazı kullanın
  • Beslemelerinize koşula bağlı özellikler ekleyin
  • Otomatik besleme oluşturma için zamanlamayı ayarlayın
  • Google Analytics ile satış etkinliğinizi takip edin
  • YENİ: Farklı özellikleri birleştirin

Herhangi bir alışveriş platformu için ürün beslemeleri oluşturun

Sorun:

İstatistiklere göre, alışveriş kampanyaları metin reklamlardan ortalama% 45 daha yüksek gelir artışı sağlar. Ancak böyle kampanyaları başlatmak için ek zaman ve belirli teknik becerilere ihtiyaç vardır. Dahası, her alışveriş motoru ürün beslemesi optimizasyonu için kendi gereksinimlerini belirler ve bunları takip etmek zor olabilir.

Çözüm:

Magento 2 Ürün Beslemesi ile ürünlerinizi herhangi bir pazarda sergileyin. Zaman alıcı ve manuel veri beslemesi yönetiminden kaçının. İlgili formattı seçin, fiyatları ayarlayın, otomatik oluşturma sürecini otomatikleştirin ve herhangi bir alışveriş platformunun gereksinimlerine uyum sağlayın.

Mağazanız için hangi avantajları elde edersiniz

Çoklu alışveriş motorlarında ürünleri görüntüleyerek satışları artırın
Mağazanıza yeni müşteriler çekerek dönüşümü artırın
Dağıtım kanallarını genişleterek marka bilinirliğini artırır

Google alışveriş: Başarının anahtarı

Mayıs 2020'den bu yana, satıcılar ürünlerini Google Alışveriş'te ücretsiz olarak tanıtabilirler. Google, ücretsiz listelemeleri mağaza sahiplerinin mevcut durumun zorluklarını aşmalarına yardımcı olmak için tanıttı ve şimdi ABD e-ticaret işletmeleri küresel bir seviyeye kolayca ulaşabilir ve ürünlerini milyonlarca insana tanıtabilir. Mağaza sahiplerinin yapmaları gereken tek şey, Magento 2 mağazalarındaki ürünleri Google Merchant Center'a aktarmaktır.

Hızlı büyüme için kanıtlanmış 3 yol:

1
Yeni bir satış kanalında ürünleri tanıtmaya başlayarak geliri ikiye katlayın
2
En popüler arama motorunu kullanarak yeni bir kitle kazanın ve trafik oluşturun
3
Yeni ücretsiz alışveriş platformuyla pazarlama harcamalarını önemli ölçüde azaltın

Ürünlerinizi birden fazla alışveriş motorunda sunun

Ürünlerinizi çeşitli karşılaştırma alışveriş motorlarında ve pazaryerlerinde sunarak binlerce yeni müşteri çekin. Magento 2 Ürün Beslemesi hazır şablonlarını kullanarak Amazon, Google, Shopping.com, Bing ve Facebook için ürün beslemeleri oluşturmak için kolayca kullanabilirsiniz. Mevcut herhangi bir şablonu kopyalayabilir ve esnek bir şekilde değiştirerek diğer alışveriş kanalları için yeni listeler oluşturabilirsiniz. Veri beslemenizi hassas bir şekilde özelleştirin ve her platform için özel ürün tekliflerini hızlı bir şekilde sunun.
Değerlendirmeniz
Bu ürünle ilgilenenler aşağıdaki ürünleride incelediler