TEVPS Magento Basic Sunucu

SKU
tevps-2c-basic
En düşük ₺5.180,00
stokta mevcut
Magento e-ticaret yazılımı için özelleştirilmiş vps sunucu
2 core cpu, 40-1000gb SSD disk, 100mbit bağlantı, sınırsız bant genişliği

Teknik Özellikler

Cpu (işlemci) 2 Core Xeon İşlemci
IP Adresi 1 adet dedicated IP 
Disk Ara Birimi SSD
İşletim Sistemi Centos Linux
Web sunucusu Nginx 1.22
Veritabanı sunucusu Percona Mysql 8
PHP hızlandırıcılar Php-FPM, + Memcached
Cache yazılımları Varnish, Redis Server
Veritabanı editörü PhpMyAdmin
FTP server   Proftp FTP server(opsiyonel)
Kontrol paneli Webmin
Güvenlik CSF firewall (opsiyonel)

Eticaret için Optimize Edilmiş Uygulamalar

NGINX WEB SUNUCUSU


Nginx web sunucuları profesyonellerin tercihidir. Maksimum performans için sadeleştirilmiş web sunucusudur, magento eticaret altyapısıyla son derece uyumlu çalışabilmektedir.
Nginx birçok testte açık ara en hızlı web sunucu sistemidir.

 

 

PERCONA VERİTABANI


Percona, üstün performans, ölçeklenebilirlik, özellikler ve enstrümantasyon sunar. Kendinden ayarlı algoritmalar ve son derece yüksek performanslı donanımlar için destek sağlar, Magento için en iyi seçimdir.

ZEND+ MEMCACHED CACHE SİSTEMLERİ

Memcached, veritabanı çağrılarının sonuçlarından rastgele verilerin küçük parçaları için bir bellek içi anahtar-değer deposudur. Zend OPcache, opcode önbellekleme ve optimizasyon yoluyla daha hızlı PHP yürütme sağlar.

 

FPC FULL PACE CACHE


FPC tam sayfa cache sistemi ile bir sayfaya bir kez girildikten sonra o sayfanın içeriği cache dosyasına yazılır, başka bir ziyaretçi o sayfaya girdiğinde herhangi bir sorgu yapılmaksızın statik içerik gibi veritabanı sorgulaması yapılmadan gösterilir. Böylece aynı sayfaya giren 100 lerce kişi hem sunucuyu yormaz hemde sayfalar çok hızlı yüklenir.

 

VARNISH CACHE


Varnish Cache, bir HTTP hızlandırıcı ve ters proxy önbellek sunucusudur. Web sunucuları ve istemciler arasında yer alan bir katman olarak çalışır ve web sayfalarını önbelleğe alarak hızlı erişim sağlar.
Varnish Cache, gelen istekleri web sunucusuna iletmeden önbellekten yanıtlayarak daha hızlı bir şekilde almanızı ve daha iyi bir performans elde etmenizi sağlar.

13+ YIL MAGENTO TECRÜBESİ


Benzersiz özellikleriyle eticaret yazılımlarının amiral gemisi Magento kapsamlı, uzun vadeli, esnek ve genişletilebilir çözüm arayanların her türlü isteğine cevap verebilecek bir çözümdür. Sunucularımız magento altyapıları tamamıyla optimize edilmiş konfigürasyonları içerir. Adobe tarafından geliştirilen Magento oldukça geniş bir uygulama ekosistemine sahiptir. Mağaza sahipleri, Magento Marketplace üzerinden birçok üçüncü taraf eklenti ve tema seçeneğine erişebilir. 

Değerlendirmeniz
Bu ürünle ilgilenenler aşağıdaki ürünleride incelediler